OYUNCU AKKAYA EDİRNE’DE

begum-akkaya-1Tut Elimi Edirne Derneği’nin davetlisi olarak gelen Oyuncu Yönetmen Begüm Akkaya, sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocuk ve bakıcı annelere eğitimler vereceklerini söyledi.

Çocuk evlerinde kalan çocukların ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla kurulan Tut Elimi Edirne Derneği’nin davetlisi olarak Edirne’ye gelen Oyuncu Yönetmen Begüm Akkaya, çocuk ve bakıcı annelere kişisel gelişim ve eğitimler vereceklerini söyledi.

Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesislerinde düzenlenen basın toplantısına güzel oyuncunun yanı sıra Derneğin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Tut Elimi Edirne Derneği Sözcüsü Avukat Yasemin Meral, devlet koruma altındaki çocukların gençlerin kişisel gelişimine katkı sağlamak için derneği kurduklarını belirterek, Oyuncu Yönetmen Begüm Akkaya’nın ortağı olduğu firmanın sosyal sorumluluk proöesi kapsamında çocuk ve bakıcı annelere eğitimler vereceğini söyledi..

Oyuncu Yönetmen Begüm Akkaya da Edirne’de bulunmaktan ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışmalar yapacak olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Eğitmen Gül Meltem Akcan da tut elimi Edirne Derneği ile tanışmaktan mutlu olduklarını belirtti..

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir